Зустріч із ветераном

1Сталінградська битва була однією з найважливіших подій Другої світової війни й поряд з битвою на Курській дузі була переломним моментом у ході воєнних дій, після яких німецькі війська втратили стратегічну ініціативу.

Обидві воюючі сторони зазнали важких втрат, але німецькі відшкодовувалися важче, через переважання у людських ресурсах СРСР. Крім того, нацистська Німеччина втратила багато військової техніки, запасів палива і престиж серед своїх союзників. Під час радянського контрнаступу (після 19 листопад 1942 р.) Німеччина втратила близько 2000 танків та штурмових гармат, близько 3000 винищувачів, бомбардувальники і транспортних літаків і більш ніж 10 000 гармат і мінометів проти 4341 танків і 2769 літаків втрачених радянською стороною.

Детальніше...

УЧНІ 8-В КЛАСУ ВІТАЮТЬ ВЕТЕРАНА З 9 ТРАВНЯ

veteran2014

День Перемоги - значиме і хвилююче для кожного жителя нашої країни свято, яке ми відзначаємо як данину пам'яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги.

        Це те, що об'єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань. Завойована старшими поколіннями Перемога і сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.

        Від усієї душі бажаємо Вам, ветерани, здоров'я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України.

З Днем Великої Перемоги!

Детальніше...

До 70 річниці визволення м.Кіровограда

veteran20138 січня 2014 року– це особлива дата. В цей зимовий день, 70 років потому, місто Кіровоград було звільнено від німецько-фашистських загарбників. Минають роки, покоління змінює покоління, але пам'ять про тих, хто ціною власного життя визволяв рідну землю, в наших серцях.

27 грудня 2013 року в школі пройшли уроки патріотичного виховання, учні закладу відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, надали посильну допомогу, а 08 січня 2014 року привітали визволителів нашого міста.

Низький уклін вам, ветерани! Пам'ять жива!

 

 

 

Зустріч з ветераном

veteran2013058 травня (2013р.) в переддень святкування 68-ої річниці Великої Перемоги учні 11-В класу привітали зі святом Поєдинок Анастасію Семенівну- ветерана Великої Вітчизняної Війни.

Під час спілкування ми дізналися багато цікавого про героїчні події часів Великої Вітчизняної Війни,у яких Анастасія Семенівна сама брала активну участь.

 

 

Дочірні категорії

Сторінка 1 з 2