П'ятниця, червня 25, 2021


Зустріч із ветераном

1Сталінградська битва була однією з найважливіших подій Другої світової війни й поряд з битвою на Курській дузі була переломним моментом у ході воєнних дій, після яких німецькі війська втратили стратегічну ініціативу.

Обидві воюючі сторони зазнали важких втрат, але німецькі відшкодовувалися важче, через переважання у людських ресурсах СРСР. Крім того, нацистська Німеччина втратила багато військової техніки, запасів палива і престиж серед своїх союзників. Під час радянського контрнаступу (після 19 листопад 1942 р.) Німеччина втратила близько 2000 танків та штурмових гармат, близько 3000 винищувачів, бомбардувальники і транспортних літаків і більш ніж 10 000 гармат і мінометів проти 4341 танків і 2769 літаків втрачених радянською стороною.

22 грудня 1942 року Указом Президії Верховної Ради СРСР було введено медаль «За оборону Сталінграда», якою нагороджувалися особи, що безпосередньо брали участь у обороні Сталінграда.1 травня 1945 року Сталінграду було присвоєно звання місто-герой, як данину героїзмові його захисників.

В рамках «Зірки пам’яті» 16 грудня учні 6-б класу разом з класним керівником привітали Поєдинок Анастасію Семенівну з отриманням чергової почесної нагороди - медаль присвячену до 70-річчю битви за Сталінград. Учні висловили найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я.


2      3

_,.
:

футер

Авторські права © 2021 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2011 © Український переклад Joomla! Україна.