Понеділок, січня 30, 2023


Дитячий заклад відпочинку "Сонечко"

21

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.

Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“.

Так, 28 травня знову розпочав свою роботу табір відпочинку „Сонечко" з денним перебуванням при СЗШ № 6. У таборі діти цікаво проводять свій час. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими.

У закладі відпочинку відпочивало 375 дітей: з них 19 дітей пільгових категорій, 75 вихованців у профільному загоні.

29 травня відбулося свято відкриття сонячної зміни 2012 року. В цей день пролунало багато пісень, діти танцювали, співали, раділи тому, що вони мають змогу відпочити, погратися, знайти нових друзів.

Виступ 4 загону

01

Виступ 2 загону

02

Вірші про літо у виконанні    2 загону

03

Пісня про канікули у виконанні 1 загону

04

«Сонечко» танцює, радіє відкриттю        

05

Чарівний танок у виконанні Матякубової Мафтуні

06

Побачивши посмішки дітей, гарний настрій, і сонечко прокинулось, виглянуло із-за хмар. Учні подивилися «сонячний концерт», взяли участь в іграх, відгадали загадки, весело і завзято виконали пісню про дружбу, адже „Сонечко“ почало свій старт. Отже, старт літу був даний. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор. Двері табору відкрились для вихованців.

Пісня про літо дівчаток з 9 загону

001

Чарівна гра Ткаченко Маргарити

002

Пісня про маленьку міс 4 загін

003

Борщ Маргарита    

004

Линюк Дар’я

005

Пісня про Україну 5 загін

006

Савицький Давид

007

Цього літа в ньому відпочиває, подорожує, змагається 375 учнів.

Для працівників табору головним завданням відпочинку дітей у «Сонечці» стало організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою.

Серед видів діяльності – фізично-оздоровча (вироблення санітарно-гігієнічних умінь і навичок, попередження травматизму, порушень у здоров’ї, фізичне загартовування, формування здорового способу життя), навчально-пізнавальна (творча діяльність, оволодіння знаннями про природу, суспільство, людину; розвиток здібностей, талантів, забезпечення умов для самореалізації), предметно-перетворювальна (оволодіння основними сферами життєдіяльності, турбота про побут, бережливе ставлення до праці, уміння долати труднощі, формування звички виконувати доручення, охорона природи, ознайомлення з професіями), соціально-комунікативна (управління колективом, свята, традиції, рольові ігри, тренінги, конкурси і т.д.), оцінно-орієнтаційна (засвоєння нормативних знань, правил і питань, норм, цінностей, формування оціночних умінь, екскурсії, тренінги), профілактика, робота з батьками, співпраця з організаціями, установами. Створенню у дітей хорошого емоційного настрою, почуття романтики сприяє оформлення оздоровчого табору і такі атрибути табірного життя як емблема, табірна пісня та девіз «Сонечка», закони життя табору; назви, девізи, речівки загонів.

Роботою одинадцяти загонів керують досвідчені вихователі, для яких потреби та інтереси дитини понад усе.

Виховний процес з дітьми в таборі поєднує відпочинок, працю, спорт, які об’єднують тематичні дні:

Привіт, «Сонечко»!“,

Здрастуй табір “,

«День безпеки і здоров'я»,

«День сміху »,

«День захисту дітей»,

«Інтелект планета»,

«День мистецтва»,

«День дівчаток»,

«День хлопчиків»,

«День природи»,

«Шукачі скарбів»

«Алло, ми шукаємо таланти!»

«День казок»

«До нових зустрічей, «Сонечко»!

Кожен такий День проводитиметься під певним гаслом:

•   День спорту – гасло «В здоровому тілі – здоровий дух»,

•   День відкриття табору – гасло «Давай знайомитися знову»,

•   День сміху – «Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги»,

•   День інтелектуала – «Мислю, а отже існую»,

•   День туриста – «Подорож цікава, коли разом»,

•   День казки – «Немає дитинства без казки»,

• День мистецтв – «Проймемо душу прекрасним».

З радістю наші діти відвідують різноманітні екскурсії. Так 30 травня вони переглядали виставу у ляльковому театрі.

5 загін

01

02

4 загін

03

04

1 загін

05

2 загін

06

3 загін

07

Майже кожного дня з вихованцями табору проводилися конкурси, до яких діти завзято готувалися, проводилися різні спортивні змагання.

Діти відвідали художній музей, художню галерею «Єлисаветград». Переглянули мультфільм у кінотеатрі «Зоряний», побували на екскурсії на Кіровоградському обласному телебаченні «Кіровоград», відвідали майстер – класи на станції юних техніків, на Іподромі побачили коней, в Державній автодорожній інспекції побачили штраф площадку, в музеї Державної льотної академії побачили макети літаків різних епох.

080910111214

Все, що складає насолоду життя в пришкільному таборі „Сонечко“ є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

Особливу увагу приділили патріотичному вихованню, національній самоідентифікації, самоусвідомленню, символам та традиціям України, вшануванню пам’яті героїв, що загинули за Вітчизну.

Кожен день у таборі насичений новими подіями, враженнями, почуттями. Тісно співпрацювали із сімейним центром «Ладушки», «Аеліта». Самі вихованці проводили майстер – класи з теквондо Мілевська Аліна, з бальних танців Собчуком Дмитром Олександровичем, різноманітні ігри та конкурси. Відвідували бібліотеку ім.. Чижевського, Гайдара, де відвідували майстер-класи з квілінгу, переглядали мультфільми, різноманітні наукові фільми повчального змісту.

Наша відпочинкова зміна вдрізнялася в цьому році не тільки кількістю вихованців, а мовними студіями. 11 червня відбулося змагання між мовними загонами закладів відпочинку, де наша команда зайняла перше місце.

Хочеться подякувати всім працівникам табору за натхненну роботу.

За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку. Вони вже зараз цікавляться, чи буде і наступного року працювати табір, планують свій майбутній червневий відпочинок.

Табір «Сонечко» зачиняє свої двері. На жаль, нікому ще не вдавалося «спіймати» сонечко. 15 червня закриває свої двері дитячий заклад відпочинку «Сонечко». Відпочинкова зміна справді вдалася, адже ніяких травм, нещасних випадків, отруєнь і т.д. не було.

Воно справді невловиме. Закінчується зміна… До зустрічі, «Сонечко», наступного червня!

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 


:

футер

Авторські права © 2023 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2011 © Український переклад Joomla! Україна.