Понеділок, січня 30, 2023


Тиждень математики в початковій школі

16 12 2012    З 5 по 9 грудня в школі проводився Тиждень математики   в початковій школі.
Однією з найважливіших цілей проведення даного позакласного заходу є посилення інтересу учнів до предмета, розвиток творчих і математичних здібностей школярів, можливість для кожного учня знайти застосування своїм силам, а для вчителя — виявити й розвинути здібності своїх вихованців.

Даний позакласний захід проходився масово. В ньому  брали участь більшість учнів молодших класів закладу, а вчителі докладали максимум зусиль для забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, незалежно від рівня їхніх навчальних досягнень.
Робота в межах предметного тижня охоплювала кожний окремий клас та об'єднання класів за паралелями, а також усі початкові класи нашої школи.

Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі Тиждень математики   в початковій школі

:

футер

Авторські права © 2023 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2011 © Український переклад Joomla! Україна.