П'ятниця, червня 25, 2021


Час минає...

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

 Час минає. Вже давно закінчилася Велика Вітчизняна війна, затихли залпи гармат. З кожним роком, стає все менше тих мужніх людей, які захистили свою Батьківщину та людство від фашизму. Проходить час, а пам'ять про цих героїв не меркне у літах.

         У 2010 році губернатором області було започатковано акцію «Зірка пам’яті». Мета акції - надання допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

         Колектив вчителів СЗШ № І-ІІІ ст. № 6 разом з учнями школи щорічно проводить естафету добрих справ - відвідують ветеранів та надають їм посильну допомогу. Традиційними є привітання ветеранів до Дня захисника Вітчизни, Новорічних свят, 8 Березня. Під час відвідування ветеранів Великої Вітчизняної війни учні, педагогічні працівники школи мають змогу поспілкуватись із цікавими, легендарними людьми, повчальні розповіді про далекі героїчні події викликають інтерес та зацікавленість учнів нелегким періодом історії нашої країни. Багато патріотизму своїми спогадами надихнули: Брежицька Ольга Федорівна, Врадій Костянтин Тімофієвич, Дащенко Ганна Михайлівна, Дощенко Сергій Лактіонович, Заїка Лідія Пилипівна, Поєдинок Анастасія Семенівна, Юшкевич Павло Антонович, Ярифа Клавдія Григорівна. При необхідності учні надають посильну допомогу. Війна одна, а скільки різних долей промайнули перед очима під час цих зустрічей! Кожен з наших ветеранів герой, навіть якщо у нього військове звання-рядовий, так вважає наша шкільна спільнота.

         Наприклад, Поєдинок Анастасія Семенівна, була у блокованому Ленінграді, призвана в армію в 17 років, служила в прикордонних військах, військове звання-старший лейтенант, майстер спорту по плаванню.

        Ярифа Клавдія Григорівна приймала участь в обороні Ленінграда, була «зенітницею», захищала мости через Дніпро, Волгу, Прип'ять, Віслу, Одер.

         Дащенко Ганна Михайлівна, будучи дівчинкою працювала в блокованому Ленінграді; в післявоєнний період 28 років працювала вчителем фізичної культури в школі № 34.

         Врадій Костянтин Тімофієвич воював на II Українському фронті в Кіровограді, Новоукраїнці, Львові. Полковник, має нагороди: орден Богдана Хмельницького, орден Червоної Зірки, Хрест мужності. Письменник. Літературний псевдонім К.Берест.

         Кривонос Ілля Федорович на війну пішов в 17 років. На той час проживав на Донбасі. Служив на II Українському фронті у танкових військах рядовим. Після війни залишився понадстроково і демобілізувався у званні полковника.

         Учні школи не забувають і про своїх рідних дідусів і бабусь, які воювали на фронтах або допомагали приблизити велику перемогу працюючи в тилу.

         Учасникам і ветеранам Великої Вітчизняної війни честь і хвала! Пам'ять жива…

:

футер

Авторські права © 2021 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2011 © Український переклад Joomla! Україна.