Понеділок, вересня 28, 2020

Батьківські збори - січень 2013

Про хід реалізації річного плану роботи школи за І семестр

у 2012 – 2013 навчальному році.

З 2012-2013 навчального року колектив школи розпочав роботу над новою програмою розвитку школи за проблемою: «Формування інформаційно – комунікаційної та комунікативної компетентності учнів на засадах особистісно – орієнтованого та діяльнісного підходів».

Ми досягли певних успіхів як у напрямку матеріального забезпечення забезпечення закладу так і в навчанні педагогів навичок володінняІКТ.

З метою реалізації прблеми школи проведено та заплановано в цьому році ряд методичних заходів, які сприяють поглибленню знань педагогів школи.

В конкурсі з підготовки навчальних закладів до 2012-2013 навчального року наша школа посіла 1-е місце. В подарунок від управління освіти ми отримали мультимедійну дошку, батьками учнів 11-б класу школі було подаровано проектор та профінансовано його установлення – ми маємо мультимедійний кабінет, в якому уроки проводять вчителі біології, фізики

(5 класи), хімії, проводяться виховні заходи.

1 вересня школа отримала 14 комплектів комп’ютерів, за підтримки батьків початкової школи придбано столи, стільці та дошку – в результаті обладнано другий комп’ютерний клас. Там вже проводяться заняття вчителями початкової школи.

Ми маємо 2 сучасних комп’ютерних класи, 1/3 приміщення школи покриті зоною WF.

Наш навчальний заклад бере участь у міжнародному проекті «Школи новатори», в рамках проекту вчителі школи мають можливість безкоштовно пройти навчання із розвитку навичок ІКТ, мати доступ до педагогічних розробок колег із України, країн Європи.

В цьому місяці серед загальноосвітніх закладів ми отримали перемогу у міському етапі конкурсу «Школа інформаційного суспільства». Наступний етап обласний. (В минулому році ми посіли почесне ІІІ місце на обласному етапі).

Вчитель року 2012 – 2013р.

13 грудня свою педагогічну майстерність демонстрували вчителі інформатики міста на найсучаснішій базі ІКТ в нашій школі.

14 грудня свої методичні таланти показали вчителі французької мови. Цього навчального року троє наших педагогів взяли участь у дуже складних і серйозних професійних випробуваннях. В результаті наполегливої боротьби до наступного туру – обласного етапу конкурсу – вийшли Герасименко В.І., Наумова О.С.

Також із величезним задоволенням ми вітали ще одну героїню нашої школи – вчителя музики - Ковальчук Ірина Петрівна виборола ІІ місце в аналогічному конкурсі серед вчителів музичного мистецтва.

Ми маємо достойні результати і на міському етапі предметних олімпіад.

Переможці предметних олімпіад міського етапу.

Історія – Романюк І.(9В клас) – ІІІ місце, вчитель Плетень В.М.

Українська мова – Бабич В. (11Б клас) – ІІІ місце, вчитель Новіцька О.М., Мельник К. (7Бклас) – ІІІ місце, вчитель Фоменко Е.А.

Фізика - Косенко Д. (9А клас) – ІІІ місце, вчитель Коломієць Л.А, Сандирєва М.(11Бклас) ІІ місце, вчитель Коломієць Л.А.

Правознавство– Кінкладзе К. (9А клас), вчитель Кузютічев С.Г.,

Хіміїя - Іванова І. (8Б клас), вчитель Воронцова Т.О.

Англійська мова :Іванов І. 8-б , вчитель Подоляк Т.В., Косіванова Я. 9-в, вчитель Пилипишина Н.М., Філіпенко М. 11-а, вчитель Ворона К.С.

Екології- Майба Д. 9б, Лисонь О. 10 а, Хван К. 10 а, Оганеся А. 11а, Андрєєва А. 11в, Тараненко С. 11в., вчитель Усачова А.О.

Французька мова

Снітко Д.

Бікзантєєва К.

Чеховський В.О.

Команда учнів школи,  під  керівництвом  вчителя  фізичної  культури, Колючого Євгена Олександровича, 5 та 6 грудня 2012 року,  вперше  прийняла  участь  у  міських  змаганнях  з  тенісу! Команда зайняла  почесне І місце!

21 вересня 2012 року в м.Києві відбулося нагородження лауреатів та переможців конкурсу есе "Моя історія успіху" та конкурсу проектів «Наш проект для спільноти» програми Intel «Шлях до успіху» за 2011-2012н.р. До числа лауреатів потрапила і команда нашої школи під керівництвом вчителя інформатики Чалої М.С.

Учні нашої школи активно беруть участь у екскурсіях - малих наукових експедиціях клубу «Скіфія». Наприклад, востаннє діти були на засіданні астрофізичної секції Дніпропетровського національного центру аеро- космічної освіти молоді України ім. О. Макарова. Там вони презентували членам журі свої дослідження по Монастирищу, яке в наукових колах має назву «зоряної рани» через своє походження та надзвичайну космічну активність місцевості.

Наші учні були учасниками тренінгу з підготовки гідів по експозиції «Кожен має право знати свої права» (працювали волонтерами за Всеукраїнською програмою «Розуміємо права людини»: Підплетний О., Виговський І., Бек О., Міронова К., Шостак О., Ганделян Г. – 10-б

Змістовні та яскраві виховні заходи, що проходять у нашому навчальному закладі. Різнопланова тематика дозволяє залучити учнів у позаурочний час до заходів, які сприяють розвитку особистості дитини.

Виховну роботу з учнями ми починаємо вже з підготовчого відділення, увагу приділяємо роботі з батьками, ми єдиний навчальний заклад міста у якому організовано школу для батьків підготовчого відділення.

Учні нашої школи беруть участь у благодійних акціях у співпраці з Червоним Хрестом, ми відвідуємо дитячий будинок.

Майже всі заходи висвітлюються на сайті школи.

В цілому план роботи за І семестр 2012 – 2013 року виконано (пропонуємо надати пропозиції щодо корегування планування роботи школи на ІІ семестр – з планом можна ознайомитись на сайті школи).

PowerPointGPO-01 Презентація - Батьківські збори (січень 2013)

:

Авторські права © 2020 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.