Середа, лютого 26, 2020

"Свято першого дзвоника"

04092012День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя.

Звичайно, головними винуватцями торжества в перший день осені були школярі — від першокласників з величезними бантами і оберемками квітів мало не вдвічі більшими себе, до вже зовсім дорослих старшокласників, які менше ніж через рік стануть абітурієнтами.

До нашої школи на свято першого дзвоника завітав перший заступник голови обласної ради Олександра Шаталов, який подарував школі новий найсучасніший компютерний клас.

IMG_5435IMG_5439IMG_5444

Переглянуи весь альбом

Авторські права © 2020 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.