Середа, лютого 26, 2020

Продовження історії…

Що ж було після…….конкурсу «Найталановитіший учень школи»

Учениця 10-В класу Андрєєва Аліна була учасницею шкільного конкурсу «Найталановитіший», на якому вона представила свої власні вірші, пізніше, у школі проходив день «Учнівського самоврядування» на якому, учні школи запропонували адміністрації відвідати галерею «Єлисаветград» в якій, саме вони, дізнались про те, що на вихідних буде проходити «Битва поетів».

Після повернення з галереї, адміністрація школи розповіла про цей конкурс Аліні, і ось що з цього вийшло….про це розповіла сама Аліна так……

Перемога в «Битві поетів»

31 березня 2012 року відбулася «Битва поетів». Це арт-проект, який проходив в галереї «Єлисаветград». Учні нашої школи взяли участь у цьому заході. Це були Луценко Артем та Андреєва Аліна, вона і здобула перемогу в цьому конкурсі. Алінка розповіла свої враження щодо цього проекту: -Дякую усім за привітання, насправді ж, я не очікувала такого результату, але щиро ним задоволена. Про цей конкурс я дізналася зовсім випадково, мені порадили взяти участь Надія Станіславівна, Алевтина Анатоліївна та Людмила Борисівна. Читаючи та слухаючи вірші різних жанрів, я по-перше бажала познайомитися з новими творчими особистостями ,по-друге взяти від них деякий досвід. Пишу я в стилі, який виник нещодавно - це стиль верлібр з напрямком сюрреалізму. Саме в такому стилі були написанні мої вірші, які я читала на конкурсі, маючи на думці не лише продемонструвати свої здібності, але й вислухати думки кваліфікованих людей у цій сфері. В результаті я отримала схвальні відгуки в сторону моєї творчості, що принесли мені бажану перемогу. Я щиро запрошую всіх бажаючих прийняти участь в цьому заході. Адже воно того варте! :)

Офіційна сторінка цього проекту http://vk.com/saturdayatelisavetgrad .

Усім творчого натхнення та розвитку!!! :)

Переглянути всі фотографії

Авторські права © 2020 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.