Олімпійський Тиждень

5092017Протягом першої половини вересня 2017 року в навчальному закладі проведено Олімпійський урок та Олімпійський Тиждень.

До Дня фізичної культури і спорту організовано екскурсію до факультету фізичного виховання. Відбулася зустріч з деканом та викладачами ФФВ.

Учні старших класів відвідали Алею футбольної слави на стадіоні «Зірка», ознайомились з історією Кіровоградського футболу, видатними спортсменами та сучасною легкоатлетичною базою.

12.09.17 року, в рамках популяризації фізичної культури, до НВО № 6 запрошено міську організацію «Спорт для всіх».