П'ятниця, березня 29, 2024

Ярмарок «Непотрібна річ в потрібні руки»

30052017За ініціативи батьківської громади НВО № 6 та голови батьківського комітету Пересунько Вероніки Станіславівни в школі 25.05.2017 року був проведений ярмарок «Непотрібна річ в потрібні руки». Кожен класний колектив прийняв активну участь у організації та проведенні заходу.

На ярмарку можна було придбати найрізноманітніші речі: іграшки, книги, дитячі роботи декоративно–прикладного мистецтва, прикраси, посуд, сувеніри. Всі покупці мали змогу підібрати собі товар за вподобанням. Зібрані кошти, дві тисячі дев´яносто сім гривень, підуть на удосконалення «Зеленого класу» (закупка рослин, виготовлення полиць та горщиків для рослин).

Висловлюємо подяку батькам, які взяли на себе роль продавців та підтримали проведення ярмарку.

IMG_0466IMG_0482IMG_0483IMG_0484IMG_0485