Зустріч із представниками Севастопольського національного університету ядерної енергії та промисловості

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

17 листопада в актовій залі СЗШ №6 відбулась зустріч учнів 11-х класів шкіл нашого міста із представниками Севастопольського національного університету ядерної енергії та промисловості(НУЯЕтаП). Науковці з університету розповіли про унікальність свого ВУЗУ, роблячи акцент на тому, що це єдиний в Україні університет, який готує фахівців даної галузі. Гості наголосили, що професія яку можна здобути в їхньому університеті, є дуже перспективною та потрібною на сьогоднішній день, а також зазначили що їхній ВУЗ забезпечує 100% працевлаштування.

Студенти мають змогу навчатися на державній формі навчання. Про те, які потрібні документи для вступу та іншу інформацію можна знайти на сайті (НУЯЕтаП)   www.sinp.com.ua